این اخلاق که می گن کجاست ؟!!! ( الف )

27/08/2010 at 20:00 3 دیدگاه

 

این اخلاق که می گن کجاست ؟!!! ( الف )

 

شیر شاه و بچه اش !

 

چند وقت پیش ، ماجرای رابطه ی جان تری با د.و.س.ت   د.خ.ت.ر ( سابق ) وین بریج فاش شد و موجی از محکومیت این رسوایی اخلاقی در انگلستان برخواست که در نهایت موجب این شد که جان تری بازوبند کاپیتانی انگلستان رو از دست بده و …

 

در این که عمل جان تری بد بود یا نه و اینکه آیا عمل اتحادیه فوتبال انگلیس زیاده روی بود یا نه ، فعلا چیز زیادی نمی نویسم و این موضوع اصلی مطلب من نیست و فقط به این بسنده می کنم که :

 

دوستی جنس مخالف در فرهنگ غرب ( انگلستان ) امری شناخته شده و تأیید شده است . البته اگر دو طرف می خواهند این دوستی ، خیلی بی درد سر و بی حرف و حدیث و کاملا حقوقی باشد منوط به این می شود که طرفین همزمان با کس دیگه ای رابطه نداشته باشند ( مثلا دختر و پسر یا مرد و زنی که هیچ دوستی ندارند و می خواهند با هم رابطه برقرار کنند )

در ماجرای جان تری نصف قضیه حل بود !

 

جان تری و وین بریج

 

یعنی دوست دختر ( سابق ) وین بریج با کسی رابطه نداشت اما جان تری همسر و بچه داشت که موجب می شد همسر تری از او دلخور شود و حتی شکایت کند و کار رو به جدایی بکشاند … و همچنین تماشاگران و مردم انگلیس هم می تونستند از شخصی مثل تری بابت این کارش خوششون نیاد و اگه با فرهنگشون تضاد داره این موضوع رو یه جوری محسوس کنند و در قالب شعار و اعتراض و … بیان کنند .

اما واقعا در این بین سهم هریک از افراد و نحله های زیر در هوچی گری در مورد این اتفاق چه بود ؟!!!

 

1 – وین بریج :

 

درست بعد از این قضیه ، بازی برگشت بین چلسی و من سیتی در استمفوردبریج برگزار شد و وین بریج در شروع مسابقه از دست دادن با جان تری امتناع کرد !!! واقعا چرا ؟

دلیلش چیزی نبود جز » جوگیر شدن » وین بریج و اینکه می خواست به بهانه ای در صدر اخبار و توجه عمومی قرار بگیرد .

بدون شک وین بریج هیچ حقی در قبال دوست دختر ( سابق ) خودش نداشت . هم به این دلیل که اون دختر » زمانی قبل » ( نه الان ! ) دوست بریج بوده و هم اینکه رابطه ی نَسبی ( خواهر برادر ) و یا زناشویی و سببی ( همسر بودن ) هم هیچ وقت بین اونها نبوده و بریج با رفتاری کاملا کودکانه با این مسأله برخور کرد و رسانه ای نمودن این ماجرا که به او ابدا ربطی نداشت ثابت کرد که اصولا چه آدم جَو گیر و بی ربطیه !!!

 

وین بریج احمق !

 

2 – اتحادیه ی فوتبال انگلیس : از وین بریج جو گیر تر و نا مربوط تر به ماجرای جان تری ، همین اعضای به اصطلاح محترم شورای نگهبان ! اتحادیه ی فوتبال انگلیس بودند که با حکمی نابخردانه ، بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلستان رو به نا حق از شیر قلعه ی استمفوردبریج گرفتند و موجبات تأسف و البته خنده ی » خواص » رو تا مدت ها فراهم کردند !!!

بی تردید اگر جان تری به اون دختر تجاوز کرده بود ، ابتدا باید مقامات عالی قضایی و دادگاه های انگلیس و سپس اتحادیه ی فوتبال این کشور و مردم و ورزشکاران و رسانه ها و اون بریج احمق ! و … وارد عمل می شدند و وظیفه ی حقوقی و انسانی رو در قبال این ماجرا انجام می دادند اما حالا که 2 نفر با میل خود با هم رابطه برقرار کردند ماجرا کاملا شخصی و فرهنگی می شه نه حقوقی !

 

3 – همسر جان تری : خیلی جالبه !

 

تنها شخص حقیقی که این وسط حق داشت اعتراض کنه و حتی کار رو به جدایی و طلاق بکشونه ، از حقش گذشت و به خاطر علاقه اش به جان تری سکوت رو انتخاب کرد !!!

 

Toni Poole همسر جان تری

 

واقعا در اینجا جا داره آدم برگرده به هوچی گران و لاشخوران این ماجرا بگه : » ای جماعت لاش خور و فضول و نوچه های تفتیش عقاید عصر جدید ، خاک بر سرتون – برید بمیرید !!! «

 

4 – مردم بریتانیا : باز هم جالبه !

 

مردم انگلیس هم با اینکه می تونستند با حرکت های فرهنگی ( نه کیفری ! ) و دادن شعار و هو کردن پر دامنه ی جان تری در ورزشگاه ها و … به رابطه ی جان تری و دوست دختر ( سابق ) وین بریج اعتراض کنند ، اما اونها هم از این حق اجتماعی خودشون گذشتند و به جز در یک بازی و چند دقیقه از آن ما دیگر شاهد پیام اعتراض تماشاگران نبودیم .

لابد مردم هم این هوچی گری از جانب اشخاص زیربط  بی ربط ! رو دیدند و در قبال حرکتی که قائدتا خودشون باید انجام می دادند بی انگیزه شدند و تازه از کاپیتان تری حمایت هم کردند !!! ( یادمون نره که همین مردم بعد از جام جهانی انقدر به رونی اعتراض کردند که وی به الکل و سیگار و مستی و … پناه برد و همین مردم در کامینیتی شیلد و در بازی ای که مقاصد خیریه داشت و در روزی آرام وین رونی رو به خاطر حضور ضعیفش در جام جهانی هو کردند !!! ____ واقعا این جور جاها فرق حرکت خودجوش مردمی با حرکت لابی وار یه عده لاشخور در یه دستگاه حکومتی مشخص می شه … )

 

5 – وبلاگ های مزدوران منچستری ! :

 

هوادارن اَن چُس تِر تو گای گِد !!!

 

شاید این مورد آخر در صدر جدول لاشخور ها و حجمه پردازان علیه جان تری قرار بگیره !

عالیجنابان سرخ پوش ! ابتدا از شنیدن فاش شدن این رابطه ، همچون خوکی که لجن تازه خورده باشه سر ذوق اومدند و بعد مثل لاشخوری که به گمان خودش تکه ای گوشت در بیابان گرم سرشار از ناکامی ( دوم شدن در لیگ و دبل شدن از طرف چلسی ) پیدا کرده اند شروع کردند به مانور دادن روی این قضیه و به کل لیگ برتر رو در هفته های پایانی رها کردند و …

یونایتد ها اما گذشته ی خودشون و افرادی مثل جرج بست و دیوید بکهام و یادشون رفت و فکر نکردند که اگر بنا به مقایسه گذاشته بشه و آمار بی اخلاقی های تیمشون و تیم های دیگه به وسط کشیده بشه ، اون وقت چیزی از منچستر شون باقی نمی مونه که بخواهند براش مرثیه بگیرند !!!

و قسمت ( ب ) این مطلب هم در جواب همین طرفداران یونایتده که هوچی گری و بی اخلاقی رو از حد گذروندند و » شیر شاه » رو به بی ناموسی و هوس بازی حتی نسبت به همسران هم تیمی هاش متهم کردند !!! …

______________________________________

_________________

____

قسمت » ب » که ظرف 2 – 3 روز آینده منتشر می شه اختصاص داره به گوشه ای ( فقط گوشه ای ! ) از رسوایی های اخلاقی باشگاه  منچستر یونایتد  در طول سالیان گذشته .

 

Advertisements

Entry filed under: جزیره ( لیگ برتر ). Tags: , , , , .

چند خبر … این اخلاق که می گن کجاست ؟! ( ب )

3 دیدگاه


می نویسم بر علیه اتحادیه ی ضد فوتبال !!!

توییت های من

خطا: توییتر پاسخ نداد. خواهشمندیم چند دقیقه صبر کنید و این صفحه را بازآوری نمایید.

بایگانی

بفرست به …

Bookmark and Share

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: