این اخلاق که می گن کجاست ؟! ( ب )

28/08/2010 at 15:29 13 دیدگاه

 

این اخلاق که می گن کجاست ؟! ( قسمت پایانی )

 

منچستری ها بخونن !!!

 

( ما در این مطلب قصد نداریم تا شخصیت کسی رو تخریب کنیم بلگه مثال هایی می آوریم از بی اخلاقی های بازیکنان منچستر تا هوادارانشون بفهمند همچین چیز هایی در باشگاه خودشون خیلی بیشتر بوده !!! )

 

گوشه ای از رسوایی اخلاقی و گاهی بد اخلاقی های یونایتد ها ( جرج بست ، بکهام ، اریک کانتونا ، کریستین رونالدو و اندرسون ، رونی ، گری نویل و اسکولز ، آلن اسمیت و … )

 

_______________________________________

_____________________

_______

 

جرج بست :

 

جرج بست

 

هواداران 2 آتیشه یونایتد شاید بی نهایت عاشق این اسطوره شون باشند . اسطوره ای که در قهرمانی اول منچستر در جام قهرمانان اروپا در سال 1968 تأثیر مهمی داشت و در سال 2005 دار فانی رو وداع گفت اما اون ها مسلما هرگز در مورد جرج بست این مطالب رو نخواهند نوشت ! :

 

جرج بست ملقب به بیتل پنجم ( بیتل ها یک گروه 4 نفره در دهه ی 60 بودند ) اولین سوپراستار دنیای فوتبال بود .

در سال 1984 به دلیل رانندگی در حین مستی و اهانت به مأمور پلیس 8 هفته زندانی شد !

 

جرج بست

 

آنجلا مک دونالد جیمز همسر اول جرج بست خود در مجله پلی بوی مشغول به کار بوده است اما عمده شهرتش به واسطه ازدواج با جرج بست حاصل آمد . او جرج بست را در یک مهمانی در شهر لس آنجلس در سال 1975 ملاقات کرد زمانی که قمار بازی – زن بازی و فساد اخلاقی جرج بست شهره عام و خاص شده بود .

 

جرج بست

 

 جرج بست حتی در شب مراسم ازدواجش هم دست از قمار و الکل بر نداشت. این 2 نفر سر انجام در سال 1986 از هم جدا شدند و آنجلا مک دونالد جیمز پسرشان را با خود به شهر لس آنجلس در کشور آمریکا برد .

در سال 2004 به دلیل رانندگی در حین مستی 20 ماه از نشستن پشت فرمان محروم شد .

همسر دومش ، آلکسی پرسی آن زمان گفت : به نظر می رسد جرج بست مأموریت نابودی خودش را آغاز کرده و هر روز بد تر می شود ؛ طولی نکشید که جرج بست از او هم جدا شد !

دست به مشروب جرج بست حرف نداشت و زن باره گیش هم رنکینک بالایی در جدول داره !!!

 

جرج بست

 

جرج بست

خود جرج بست جایی گفته که اصل زندگیش نوشیدن بوده و بقیه همه هیچ بوده او یک بار گفت : پولهای زیادی صرف الکل – پرنده ها و ماشینهای سریع کردم . بقیه زندگی ام تلف شده است ! ( البته این حرفش کمی شبیه شعر » هر چه در احوال این جهان می نگرم    ************   حاصل همه عشرت است و باقی هیچ است » حکیم عمر خیامه اما بین خیام و جرج بست تومنی یک میلیارد دلار تفاوت وجود داره !!! )

بِست در جایی دیگر هم گفته : (( من 90 % پولم رو خرج زن و مشروب کردم )) !!!

جرج بست بار ها به علت مستی در حین رانندگی دستگیر شد و به زندان و پرداخت جریمه محروم شد اما باز به نوشیدن الکل در حد افراطی ادامه داد . انقدر نوشیدنی الکلی نوشید و نو شید و نوشید و نوشید و نوشید تا اینکه یه روز بلاخره ننوشید !!! بله ؛ جرج بست به علت همین زیاده روی در سال 2005 در بیمارستان کرومول لندن از دنیا رفت …

 

 جرج بست

 

دیوید بکهام :

 

 

دیوید بکهام :

 

دیوید و ویکتوریا بکهام ( همسر دیوید بکهام ) در حال حاضر زندگی آرامی را به همراه پسرانشان می گذرانند و ظاهراً همه چیز برای این خانواده ثروتمند به خوبی پیش می رود ، ولی هر از چند گاهی خبرهایی درباره رسوائی های اخلاقی دیوید بکهام پخش می شود که معمولاً به شدت مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد .

بکهام به محض انتقال به رئال مادرید دست کم دو مورد رسوایی اخلاقی به بار آورد. یکی ربکالوس منشی شخصی اش بود که ماجرای ارتباط با وی را در مطبوعات و تلویزیون منتشر کرد و از این راه به سود کلانی دست یافت و دیگری یک مدل مالزیایی شاغل در استرالیا که در زمان عضویت او در منچستریونایتد با دیوید مسائلی داشت و بلافاصله پس از ربکالوس به فاش کردن آن پرداخت !!!

پس می بینیم که بکهام هم در یونایتد و هم در رئال دچار این مسائل مشابه شد .

خود من ( آنتی یونایتد ) بکهام رو به عنوان تنها منچستری ای می شناسمش که دوستش دارم اما لازم بود در این لیست نام بکهام رو وارد کنم . مودم در کتاب » تیم من » دیوید بکهام خواندم که او در دوران جوانی در منچستر هم اهل دوست شدن با دختران متعدد بود به طوری که یک بار در یک کافه ای در لندن در لحظه ای که داشته با یکی از  د.و.س.ت  د.خ.ت.ر  هاش صحبت می کرد چند تای دیگه شون سر رسیدند و کازه کوزه های بکهام رو به هم زدند که این ماجرا باعث خنده ی اسکولز و گری نویل و خود دیوید بکهام شد !!!

در ضمن درسته که در غرب آسان گیری خیلی زیادتر از شرقه ( به خصوص ایران یا عربستان یا کره ی شمالی ! ) اما بکهام در حالی که می خواست مدتی بعد با ویکتوریا ازدواج کنه دست گل تازه ای به آب داد !

دیوید در شرایطی که چند روز قبل با پدر و مادر ویکتوریا مراسم معارفه داشت و از خودش آدمی جنتلمن و مودب بروز داده بود یک روز در شرایطی که والدین ویکتوریا خانه نبودند به خانه ی آنها رفت و به محض این که پدر و مادر ویکتوریا از راه رسیدند آم دو را در حالی دیدند که از حمام بیرون می آیند !!!

 

 بکهام

 

 

اریک کانتونا :

 

سابقه دار تیر !!!

 

در دوران جوانی پس از درگیری های فراوان با داوران ، مربیان ، مدیران باشگاه ها ، بازیکنان ، رسانه ها و … ( کس دیگه ای نمونده ! ) به چند سال محرومیت بی بازگشت محروم شد ولی به خاطر نفوذ پلاتینی ، موفق شد به انگلیس بیاد و برای لیدز یونایتد به میدان بره ( در حالی که نمی تونست در فرانسه بازی کنه ) اوج شاهکار کانتونا به بازیش مقابل کریستال پالاس بر می گرده ! :

اریک در بازی مقابل کریستال پالاس ، با استفاده از فنون کنگ فو یکی از هواداران کریستال پالاس رو مورد عنایت قرار داد و تازه بعدش هم به او آب دهان پرت کرد و از الفاظ رکیک و نژاد پرستانه استفاده کرد !!!

 

اریک کانتونای وحشی !!!

 

 

کریستین رونالدو :

 

رسوایی های این بشر تمامی ندارد !

هم در یونایتد رسوایی به بار آورده و هم در رئال .

 

یوفا : کریستین رونالدو ، بازیکن پرتغالی باشگاه منچستر یونایتد گرفتار رسوایی اخلاقی تازه ای شد !

روزنامه سان انگليس در گزارشي افشاگرانه خبر از رسوايي اخير كريستيانو رونالدو، ‌بازيكن پرحاشيه منچستريونايتد و تيم ملي پرتغال داد .

اين روزنامه درگزارش خود نوشت: هنگاميكه فصل جديد ليگ برتر شروع شد و منچستر دست به انجام بازی نخست خود زد رونالدو دست به عياشی زده است .

براساس اين گزارش، وی از طريق يك تاكسی دار از حوالي ليدز، پنج زن بدكاره را جمع آوری كرده و همراه آنها دست به خوشگذرانی زده است .

گزارشگر اين روزنامه درگزارش خود نوشت: بعد از اين رفتارهاي غيراخلاقی ، ‌هم تيمي‌هاي رونالدو چون آندرسون و چند تن از دوستان وی وارد اين محفل شده و به عياشی خود در ويلای لوكس اين بازيكن پرتغالی ادامه داده‌اند .

اين روزنامه عنوان مي‌كند: در تمام اين ساعات، زناني كه به عنوان عامل خوشگذارني رونالدو حضور داشتند، ‌با استفاده از دوربين موبايل‌های خود اقدام به ضبط تصاوير اين مراسم كرده اند .

اين روزنامه می نويسد: اين مجلس عياشی زماني به پايان رسيد كه عقربه ساعت از ساعت 5 صبح گذشته بود و بخاطر خستگی صاحب خانه، خواسته شد تا بطور آهسته و مخفيانه محل را ترك كنند .

روزنامه سان انگليس نوشته باشگاه منچستر يونايتد از طريق يكي از اين زنان در جريان اتفاق اخير قرار گرفته و با آگاهی كامل از اين موضوع، از رونالدو و آندرسون خواسته پاسخگوی رفتار بي شرمانه خود باشند .

 

ک.ی.ر ایستین رونالدو !!!

 

پدر رونالدو که ( دینیس آویرا ) نام داشت هفتم سپتامبر 2005 و در زمان بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی از دنیا رفت .
رونالدو چند ساعت پس از شنیدن این خبر مجبور بود برابر تیم روسیه بازی کند و این برای او بسیار سخت بود ولی می‌دانست امکان ندارد در بازی غایب باشد . پس از بازی ، سرالکس فرگوسن خود ، رونالدو را مشایعت کرد و به کشورش فرستاد .
رونالدو با زنی به نام ( مرچه رومرو ) مجری اسپانیایی تلویزیون پرتغال آشنا شد . هر چند اصلیت اسپانیایی دارد ولی در پرتغال به دنیا آمده و رشد کرده است . او با آشنایی خود با رونالدو تنفر خیلی‌ها را برانگیخت زیرا بسیاری از طرفداران رونالدو او را شایسته نامزدی فوتبالیست محبوب خود نمی ‌دانستند و سایت‌های اینترنتی علیه او ایجاد کردند . سرانجام در بیستم سپتامبر 2006 مرچه هم تایید کرد که دیگر رابطه‌ای با کریستیانو رونالدو ندارد .

شایعه رابطه کریستیانو رونالدو با دختری به نام جما اتکینسون به تازگی بر سر زبان‌ها افتاده بود . با این وجود نامزد قبلی کریستیانو پیام تبریک خود را برای او فرستاد . مرچه رومرو که در سال 2005 از کریستیانو جدا شد بهترین آرزوهایش را نثار این زوج کرده است . گفته می‌شود جما نیز به تازگی از نامزد سابقش که اتفاقا او نیز یک فوتبالیست بوده، جدا شده است . رابطه کریستیانو و جمااتکینسون ناگهان تیتر درشت صفحه اول تمام نشریات پرتغال شد .

 

منبع :

http://rasekhoon.net/article/Show-21989.aspx

 

رسانه های بریتانیا رابطه جدید کریستیانو رونالدو را که بتازگی از طرف مجله فرانس فوتبال مرد سال فوتبال اروپا در سال ۲۰۰۸  انتخاب شده است را فاش کردند .

روزنامه سان   د وس ت   د خ ت ر   جدید کریستیانو رونالدو را یک مانکن ۲۳ ساله اکراینی معرفی کرده است . آلیونا هاینز اکراینی در حال با کریستیانو رونالدو رابطه برقرار کرده است که همسر یک مرد ثروتمند ۵۰ ساله است او قصد طلاق گرفتن از شوهرش را به سبب آشنائی با کریس دارد . آلیونا با مشاهده ۴۹ اس ام اس عاشقانه کریس برای همسرش پرده از این ماجرا برداشت او با انتقاد و عصبانیت شدید از کریستیانو رونالدو حرکت او را بچگانه  و…خواند . آلیونا هاینر مانکن ۲۳ ساله اکراینی در یک دپارتمن فشن در منچستر کار می کند او برای یک سایت دوست یابی بریتانیایی که دختران زیبای روسی را برای مردان بریتانیایی پیدا می کند نیز فعالیت می کند . کریستیانو رونالدو در گذشته ثابت کرد که فقط دنبال گذراندن روزهایی با دختران مختلف است . همه حرف هایی عاشقانه او نسبت به دوست دختران قبلیش پس از گذشت زمانی کوتاه فراموش می شود ! منفور محبوب یکی از پرحاشیه ترین فوتبالیست های دنیا نیز هست .

منبع :

http://mkkkkkk.blogfa.com/post-21.aspx

 

خبرگزاری فارس : مهاجم پرتغالی رئال مادريد در پی شكار تصويری توسط عكاسان اسپانيايی وارد حاشيه دردسرسازی شد .

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا ، کریس رونالدو که پس از انتقال به مادرید لقب خود را از سی آر 7 به سی آر 9 تغییر داده ، اکنون قصد تغییر نامزد خود را دارد و محيط اطراف اردوی سفيد های پايتخت را برای اين حاشيه نشينی ها مناسب می داند . كريس كه چند روز قبل از عزيمت به مادريد در ضيافت شامی باشكوه ميزبان پاريس هيلتون بوده اكنون در كنار رافائلا فيكو مدل اول مادريد رويت شده است . نويسنده اسپورت كاتالونيا پيش بينی مي كند اين اول راه رونالدو باشد و بايد در آينده منتظر رسوايی های اخلاقی بيشتری از او بود .

 

منبع : خبرگزاری فارس

 

حضور کریستیانو رونالدو ستاره جدید تیم رئال مادرید در شهر مایورکا زادگاه دوست دختر سابقش نریدا بی حاشیه نبود .
نریدا که سعی داشت خودش رو به کریس نزدیک کنه با بی محلی و بی توجهی رونالدو مواجه شد تا جاییکه محافظین مانع نزدیکی او به کریس شدند .

کریستیانو رونالدو زمانیکه در منچستر یونایتد بود روابطه نسبتا طولانی و عاشقانه ‌ای با این مدل اسپانیایی داشت .
او پس از مدتی مثل بقیه ی روابطش از این مدل اسپانیایی نیز جدا شد !!!

منبع :

http://www.seemorgh.com/entertainment/default.aspx?tabid=2418&conid=37544

در کارنامه ی رونالدو بی اخلاقی های کوچکتری همچون فریب مادام العمر داوران ! ، تصادف پی در پی در حالت نا متعادل و … هم وجود داره !

 

وین رونی :

 

 

وین رونی قبل از اینکه به دنیای فوتبال پا بزاره به فروختن لوازم دست دوم می پرداخت

 گلزن ناکام و شکست ‌خورده تيم ملی فوتبال انگليس در جام ‌جهاني 2010 رسوايی اخلاقی تازه ‌ای آفريد و تصوير او در حالت نا متعادل توسط چند هوادار شکار شد 

روزنامه ی سان انگليس در تازه ‌ترين شماره ی خود در گزارشی عنوان کرد : وين رونی در آخرين روزهای تعطيلات تابستانی هنگامی که ساعت ‌ها در کلوپی شبانه در منچستر ، به خوشگذرانی پرداخت ، در حالتی نا متعادل که هيچ گونه کنترلی بر رفتار و گفتار خود نداشت ، حرکاتی نا شايست انجام داد . اين موضوع از ديد چند هوادار دور نماند به طوری که توانستند با ضبط تصاويری از وی ‌، سندی عليه اين بازيکن رو کنند

اين نشريه افزود : رونی در اين شرايط پس از آنکه ساعاتی بسيار به خوشگذرانی پرداخت ، ساعت 5:30 صبح هنگام خروج از اين محل ، به علت مصرف الکل ، نا متعادل بود و در جلوی چشمان حيرت زده سايرين ، اقدام به حرکات موزون ، کشيدن سيگار ، داد و فرياد و … کرده است !!!

 

وین رونی

 

و همچنین سیگار کشیدن برباتوف

 

برباتوف

البته در این عکس احتمال فتوشاپ وجود دارد …

 

اين نشريه ادامه داد : پس از شکست در پيکارهای آفريقای ‌جنوبی ، رونی که در اين پيکارها نمايشی ضعيف داشت ، به جاي التيام زخم ناشی از اين شکست به روشی درست و منطقی ،‌ برای کم‌ کردن بار غم و اندوه تصميمی اشتباه در اين ‌باره گرفت و به دامان الکل ، سيگار و … پناه برد .

چنين حرکاتی از وي که اسباب خلق رسوايی تازه ‌‌ای را فراهم کرد ، باعث ناراحتی و دلخوری سرآلکس فرگوسن ، سرمربي تيم منچستريونايتد نيز شده است .

اين بازيکن 24 ساله در جام‌ جهاني هيچ گاه در حد و اندازه‌های خود ظاهر نشد و در ديدار مرحله يک هشتم نهايی برابر آلمان ، شکست تحقيرآميز 4 بر يک را تجربه کرد .

انتشار تصاوير گرفته شده از وی درحالت نا متعادل و سيگار کشيدن موجي از ناراحتی را در بين هواداران من ‌يونايتد ايجاد کرده است .

منبع :

http://www.football3.ir/news.do?itemid=25763

 

 

 

گری نویل و اسکولز :

 

گری نویل و اسکولز از جمله بازیکن هایی هستند که از نوجوانی به منچستر یونایتد آمدند و بعد ها به همراه بکهام ، اندی کول ، گیگز و … به جوجه های فرگی معروف شدند !

در مورد گری نویل و پل اسکولز به همین عکس بسنده می کنم که نشون می ده اسکولز و گری نویل از هم لب می گیرند ! این اتفاق در پایان بازی برگشت منچستر یونایتد و منچستر سیتی رخ داد که اسکولز موفق شد دقیقه ی 93 تک گل پیروزی تیمش رو بزنه . این عکس و عکس های مشابه از زوایای دیگر به هیچ وجه فتوشاپ نیست و این اتفاق واقعا رخ داده !!!

باز هم می گم درسته که غرب جای آزاد تر و لیبرال تریه ولی انجام این نوع رابطه اون هم جلوی صد ها دوربین تلویزیونی نشون می ده که حتما روابطی پیچیده تر در پشت دوربین تلویزیونی بین دست کم این 2 نفر وجود داره !!! این نوع روابط مختص اقلیت خاصی به نام  گ.ی  هاست و اگر اشتباه نکنم وقتی رابطه ی تقریبا لیبرال جان تری و دوست دختر ( سابق ) وین بریج ، رسوایی اخلاقیه موضوع این دو نفر ( نویل و اسکولز ) 100 % رسوایی اخلاقیه !!!

 

پل اسکولز و گری نویل ( لاو استوری !!! )

 

 

در ضمن اخیرأ آرسن ونگر سرمربی آرسنال ، پل اسکولز رو به عنوان یکی از بی اخلاق ترین بازیکنان دنیای یاد کرد ( احتمالا به خاطر اون خطای دهشتناکی که چند سال قبل اسکولز روی پای رابرت پیرس انجام داد ! )

 

 این هایی که دیدید تنها گوشه ای از رسوایی های اخلاقی مجموعه ی منچستر یونایتد بود که تقدیمتون شد !

اما در تیم های دیگر اروپا هم پیوسته بازیکنانی بوده اند که خلاف های بزرگ انجام می دادند و رسوایی اخلاقی شان خیلی عظیم تر بوده . مثل همین فرانک ریبری و کریم بن زما که اخیرا ماجرای رسوایی اخلاقی و رابطه شون با چند دختر زیر 18 سال نقل محافل شده بود یا پیتر کراوچ که در تابستان امسال فساد به بار آورده بود یا …

اگر می خواستیم بی اخلاقی های کوچک تر بازیکنان منچستر یونایتد مثل سرکش بودن و طبعیت نکردن از مربی و اعتراض گسترده به تعویض و اغتشاش و تصادف های پشت سر هم ناشی از مستی در جاده ها و … رو هم بنویسم باید از کسانی مثل آلن اسمیت که از لیدز به یونایتد آمد و بابت همین مسائل از منچستر جدا شد و یا ون نیستلروی ، کارلوس توز و … هم می نوشتیم که از حوصله ی این وبلاگ خارج بود ( در صورتی که بازیکنان چلسی هیچ کدام از این حرکات رو انجام ندادند … )

 

Advertisements

Entry filed under: جزیره ( لیگ برتر ). Tags: , , , , , , , , .

این اخلاق که می گن کجاست ؟!!! ( الف ) وقایع دو روز گذشته …

13 دیدگاه

 • 1. پیام  |  07/09/2010 در 14:50

  طنزپرداز! بابا طنزپرداز!خوب توکه به شایعات دامن میزنی بزار منم بگم. زن تری بخاطر انتقام از شوهرش با رئیس خرپول باشگاتون روهم ریختن!آخ آخ
  وین بریج بخاطر انتقام از تری رفته با زنش….، آخ آخ
  آخ آخ
  جوری از روابط تری و بریج و زن و دوست دخترشون حرف میزنی که انگار توهم…..
  برو عمو! نوشتن چرت و پرت کاری نداره!

 • 2. پیام  |  06/09/2010 در 01:43

  برات ترجمه نمیکنم! چون درکش برات سخته! من اهله سانسور نیستم، حرفای خود منم تو اون وبلاگ چند باری سانسور شده، برای من فرقی نمیکنهف من هرجا چیز غیرمنطقی بخونم جواب میدم. سیگار کشیدن و این مزخرفات رسوایی نیست!رسوایی یعنی اینکه کایپتان دو تا تیم باشی، اما شهرتت بیشتر بخاطر کثافت کاریت باشه! سیگار کشیدن کثافت کاری نیس، رونالدو تو آکادمی منچستر جرات چنین کاریو نداشت و بکهام هم وقتی رفت اینطوری شد. در ضمن شعر من خیلی پر معنی تر از شعر بی قافیه توههه!پس زیاد برا خودت نوشابه باز نکن!واسه رسوایی نرو تاریخ در بیار، تو زمان حال ادعاتو ثابت کن!
  وقتی بعد مرگت می خوای بری بهشت، حتماً باید پرچم قرمز و ببری بالا! یعنی همه جا منچستر باعث سرفرازیته! تو هم با اون شعرت

  • 3. آنتی یونایتد  |  07/09/2010 در 09:45

   هوی پیامی ! شهرت جان تری به خاطر » کثافت کاری هاشه » ؟!!! ( خودت تو خلوت خودت با خودت غر کن ببین واقعا ته دلت خودت به خودت نمی خندی ! )
   تو از جان تری چی می دونی ؟ فقط یه رابطه با دوست دختر » سابق » وین بریج ! یعنی تازه اون دختر چند وقت قبلش با بریج دوست بوده نه موقعی که با جان تری رابطه داشته . این کثافت کاری نیست . تو اروپا 2 نفر که مجردن و همچنین با کسی تو ارتباط نیستن می تونن با هم رابطه بر قرار کنن و تو مثال بالا دختره کاملا این شرایط رو داره و تری رو هم زنش باید از دستش ناراحت بشه که اتفاقا سکوت کرد و جان تری رو بخشید و … حالا تو چی ز.. می زنی ؟!!!

   بیا برو اون وین رونی رو جمعش کن که کارش از سیگار دیگه گذشت ، رفته زن 21 ساله رو بلند کرده و ده برو که رفتی ! کثافت از سر و روی یونایتد می باره :

   این هم فساد های احتمالی یونایتد در آینده !!! :

   1 – اظهارات ننه بزرگ ریو فردیناند پرده از راز هولناکی برداشت – فرگوسن با ده ها پیرزن فساد اخلاقی داشته !!! [خنده] [خنده] [ناخوش] [خنده]

   2 – چیچاریتو برای فوتبال به منچستر نیامده – مهاجم مکزیکی قربانی دیو صفتی و امیال شوم اسکولز و گری نویل !!! [شیطونک] [شیطونک]

   3 – راز شیرجه های بلند ون در سار افشا شد – کاشف به عمل اومد که آقا هر شب روی 10 تا زن شیرجه می زده !!! [زبان] [خنده] [خنده]

   4 – به دنبال بالا رفتن تعداد فساد های منچستر یونایتد از تعداد انگشتان پاهای هزارپا این باشگاه غیر اخلاقی به کان چستر یونایتد تغییر نام داد ! و همچنین آنها دیگر در لیگ برتر به سر نمی برند و به دسته ی 3 تبعید شدند … البته اگر مایل باشند می تونند عضو اتحادیه ی فاحشه های بریتانیا شوند و در دسته ی برتر آن اتحادیه مشغول به شغل شریف فاحشگی و پتیارگی و دو درگی و … شوند !!!

   برو داداش برو ! تشت رسوایی تون خیلی وقته افتاده پایین …

 • 4. پیام  |  04/09/2010 در 13:42

  if u want to go to heaven when u die
  u must keep The Red Flag flying High

  • 5. آنتی یونایتد  |  05/09/2010 در 15:49

   اینو هم سانسور نکردم با اینکه مزخرف تر از قبلی بود !

   من گفتم :
   if you go too all spaces in the world you see : CHELSEA is the BOLD
   اون وقت تو هم از حسودی که من چه قدر شاعر و فاضلم ، ورداشتی این چرند و نوشتی . به آسمان رفتن چه ربطی به قرمز پوشیدن داره ؛ ها ؟!!!
   پاشو برو جلوی در خودتون بازی کن …

 • 6. پیام  |  04/09/2010 در 13:35

  سلام. اینکه یکی سیگار میکشه، به خودش و باباش ربط داره، باباهه میزنه تو گوشش! پس تو جوش نزن، اسکولز و گری نویل بعد بازی از فرط خوشحالی این تریپ و گرفتن، که از این عکسها میشه 1000 تا پیدا کرد، اینکه یکی مشروب میخوره، بازم به من و تو چه، تن داره، اختیارشم داره، رونالدو اگه کسافت کاری میکنه، محصول آکادمی منچستر نیست، برو به مامانش اعتراض کن!
  نتیجه اخلاقی: یه آدم پاک تو این دنیا وجود داره، اونم آقای نویسنده این وپلاگه! من نمیدونم آخه تو که این همه اطلاعات داری، این همه منابع داری، پس کوووووو خوانندت؟ ای بابا! آخه چقدر کنکاش (کاذب) تو تیم رقیب؟ جرج بست عزیز به تاریخ پیوست، پشت سر میت حرف نزن!در حال حاضر نمیتونی رسوایی پیدا کنی تو منچستر!

  • 7. آنتی یونایتد  |  05/09/2010 در 15:47

   کامنتت رو تأیید کردم آقای پیام …

   منتها هر چی گفتی همش مزخرف بود ___ حتی حالش و نداشتم سانسورت کنم ( مثل کاری که شما چند هفته قبل کردید … )

   ولی خودتم می دونی که این پست در جواب پست اهانت آمیزتون در باره ی شیر شاه ( جان تری ) بود …

 • 8. luna  |  29/08/2010 در 15:22

  سلام التایر
  اول بگم ببخشید دیر اومدم نظر بدما این دیروز اصلا صفحه وبلاگتو باز نمیکرد با گوشی هم میترسم واست نظر بزارم.
  بعدشم تو مگه به من قول نداده بودی که دیگه با این ان چس تری ها کل کل نکنی؟؟؟!!! به این زودی یادت رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  تازشم تو این احمق ها رو وللش… ادمی که سلیقه ش انچستر و بازیکناش باشه…. فاتحه…
  اما درباره این مقالت قسمت اولش فوقوالعاده بود و خلاصه کلی خوندی من بیشتر از قسمتی که در مورد زن جی تی نوشته بودی خوشم اومد… واقعا چه زن با گذشتی بود…
  ولی تیکه ب قضیه تم قشنگ بود ولی یه چیزی در گوشی بهت میگم اطلاعات عمومیت بیسته… نه صده… نه … خلاصه خیلی اطلاعات عمومی خوب و قوی داری . ایول التایر نابغه خودم…
  ایول الان دقیق دو دقیقه و سی ثانیه به صورت ممتد بهت افتخار کردم.
  افرین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 9. آنتی یونایتد  |  29/08/2010 در 17:40

   چاکریم لونا خانم !!! این حرف ها چیه …

   دیگه داشتم نا امید می شدم که بیای … از گوشی اگه خواستی کامنت بذار ____ 100 % ثبت می شه .
   اگه از اپرای موبایل هم استفاده کنی که دیگه سایت های ف.ی.لت.ر رو هم برات باز می کنه !!!

 • 10. morteza  |  29/08/2010 در 12:44

  everything is good
  fuck up reds
  hate Manchester United
  Viva man city
  Viva chelsea
  Viva arsenal
  Viva lampard
  Viva jose mourinho
  Viva big JT
  Viva The stamfordbridge
  but , hate manchester

  • 11. آنتی یونایتد  |  29/08/2010 در 17:44

   چه دل پری از یونایتد داری !
   بی خیال رفیق ____ امسال دهنشون هم تو اروپا و هم انگلیس سرویسه …

 • 12. #اشکان کیا#  |  28/08/2010 در 16:01

  اما هرچی بگی جای نارویی که تری به دوستش زد رو نمیگیره!!! تازه برادر تری و بقیه بازیکناتون چی؟! (ممنون از اطلاع رسانی ات به ما منچستری های از همه جا بی خبر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

  • 13. آنتی یونایتد  |  28/08/2010 در 17:28

   آقای کیا ، شما چیزی تحت عنوان » خجالت » رو به رسمیت می شناسی اصلا ؟!!!
   اصلا می دونی چیه ؟! ____ اون جایی که زندگی می کنی اصلا چنین چیزی وجود خارجی داره ؟!!!

   شما پریروز رسما صحبت زدی که ما نمی دونم چه قدر با فرهنگیم و فقط فحش رو سانسور می کنیم و کامنت های عادی رو کاری نداریم و … !
   ولی 2 روز نگذشته از حرف خود تون ، خودتون ریدید به حرفتون !!!
   پس بلأخره خودت هم فهمیدی اشکی ، که در حقیقت مشکلتون با فحش نیست ( چون من فحشی ندادم ) . مشکلتون اینه که 4 نفر از هوادراتون کم شه یا این اسناد و ببینه …

   شما منچستری ها اگه از همه جا با خبر بودید که پا نمی شدید یه کاره به شیر شاه ما ( جان تری ) توهین کنید . چون حساب می کردید که ممکنه به خاطر گذشته ی تباه و کثیف باشگاهتون از لحاظ اخلاقی ، جواب سختی هم از طرف ما در کار باشه .
   اشکی !
   شما شاید خودت از همه جا بی خبر نباشی اما خیلی دوست داری مخاطب های وبلاگت از همه جا بی خبر باشند و یه لحظه اهل فکر کردن به گذشته و آینده نباشن …
   آره داداش !
   اینه راز بقاتون !!! …


می نویسم بر علیه اتحادیه ی ضد فوتبال !!!

توییت های من

خطا: توییتر پاسخ نداد. خواهشمندیم چند دقیقه صبر کنید و این صفحه را بازآوری نمایید.

بایگانی

بفرست به …

Bookmark and Share

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: