فساد های اخلاقی منچستر یونایتد در آینده

07/09/2010 at 10:02 ۱ دیدگاه

 

در تاریخ یونایتد افرادی مثل جرج بست زیاد هستند که بیشتر عمرشون رو با مشروب و مواد و زن و هرزگی و ترکوندن خودشون گذروندن و حتی سر همین مسائل آخرش در بیمارستان های انگلیس و … به درک واصل شدند !
مثل کانتونا هم کم نبودند که با لگد پراکنی و فنون کاراته طرفداران تیم حریف رو در ورزشگاه مصدوم کنند و برای خودشون بی اخلاقی ابدی بخرند !!!
مثل بکهام و کریس رونالدو ( مخصوصا کریس رونالدو ! ) هم کم نبودند در این باشگاه که هم وقتی که تو منچستر بودند به فساد های گسترده ی اخلاقی دست زدند و هم وقتی به تیم های دیگر رفتن این سوغات رو با برای دیگران به ارمغان بردند !!! از رونالدو مسائل دیگه مثل مشروب خوری و تصادفات پی در پی و جریمه و   خ.ا.ن.م    ب.ا.ز.ی    ( با چند فاحشه ی انگلیسی ) به همراه دوست و هم تیمیش اندرسون هم ثبت شده .
این اواخر البته منچستری ها حوصله شون سر رفته و همچنین دیگه حریم شخصی هم خیلی براشون مهم نیست و بازیکنان » با تجربه ای » مثل اسکولز و گری نویل جوری پر حرارت و غلیظ وسط زمین فوتبال از هم لب می گیرند که مطمئنا دی کاپریو و کیت وینسلیت تو فیلم تایتانیک این طوری لب نگرفتند !!! سیگار کشیدن برباتوف که اصلا این وسط گمه !
وین رونی هم که قبلا به سیگار و مشروب اکتفا کرده بود اخیرا خود کفا شده و به باشگاه    خ.ا.ن.م    ب.ا.ز    های حرفه ای وارد شده !!!

دیگه همه جور فسادی از سرو روی این تیم انگلیسی بالا می ره ؛ بنابراین من احتمال می دم تا پایان همین ماه ( ماه سپتامبر ) این فساد ها رو از یونایتد ها شاهد باشیم ! :

1 – اظهارات ننه بزرگ ریو فردیناند پرده از راز هولناکی برداشت – فرگوسن با ده ها پیرزن فساد اخلاقی داشته !!! [خنده] [خنده] [ناخوش] [خنده]

2 – چیچاریتو برای فوتبال به منچستر نیامده – مهاجم مکزیکی قربانی دیو صفتی و امیال شوم اسکولز و گری نویل !!! [شیطونک] [شیطونک]

3 – راز شیرجه های بلند ون در سار افشا شد – کاشف به عمل اومد که آقا هر شب روی 10 تا زن شیرجه می زده !!! [زبان] [خنده] [خنده]

4 – به دنبال بالا رفتن تعداد فساد های منچستر یونایتد از تعداد انگشتان پاهای هزارپا این باشگاه غیر اخلاقی به کان چستر یونایتد تغییر نام داد ! و همچنین آنها دیگر در لیگ برتر به سر نمی برند و به دسته ی 3 تبعید شدند … البته اگر مایل باشند می تونند عضو اتحادیه ی فاحشه های بریتانیا شوند و در دسته ی برتر آن اتحادیه مشغول به شغل شریف فاحشگی و پتیارگی و دو درگی و … شوند !!!

Advertisements

Entry filed under: جزیره ( لیگ برتر ). Tags: , , , , .

وقایع دو روز گذشته …

۱ دیدگاه

 • 1. Luna  |  08/09/2010 در 04:20

  الهى…
  تو پست قبلى كه برات نظر گذاشتم نميدونستم پست جديد گذاشتى!!
  اى قربون شكلك نوشتنات!
  واقعا از اينكه ناراحت بودى دلم گرفته بود!
  بى شوخى ميگم خوشحالم كه بازم شروع كردى به مزه پرونى دوست خوبم!
  هميشه انشاالله شاد باشى آلتاير جونم!


می نویسم بر علیه اتحادیه ی ضد فوتبال !!!

توییت های من

خطا: توییتر پاسخ نداد. خواهشمندیم چند دقیقه صبر کنید و این صفحه را بازآوری نمایید.

بایگانی

بفرست به …

Bookmark and Share

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: